м. Київ, 18-20 жовтня 2016 року – відбувся спеціалізований тренінг із ненасильницького спілкування (ННС) для психологів і волонтерів, які працюють з травмами та наслідками війни на сході України, організований ГО südost Europa Kultur e.V. (Берлін) спільно з ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА». Тренінг провели Найома де Хаен (Німеччина) та Ева Рамбала (Угорщина), сертифіковані тренери Міжнародного центру ненасильницького спілкування (CNVC).

У тренінгу взяли участь 30 волонтерів та психологів, представники проектів «Психологічна кризова служба», «Партнерство кожній дитині», «Донбаський діалог», «Ліга офіцерів», «Альтернативи конфлікту та насильству», «Армія спасіння», «Development Foundation» та ін.

Впродовж двох днів учасники ознайомилися з методом ненасильницького спілкування (ННС), який  визнано одним із найефективніших способів примирення й відновлення порозуміння між людьми у світі, та навчилися комунікації у конфліктній ситуації.

Захід відбувався в рамках проекту «Подолання – від конфліктів до діалогу та подолання травми» (http://www.bridge.org.ua), за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Детально про проведений захід читайте у офіційному прес-релізі організацій.