В рамках проекту «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та набуття навичок миротворення у школах на сході України», який реалізує ГО «ВІДКРИТА ХАТА», ми працюємо над створенням інформаційно-навчального порталуempatia.pro для вчителів, психологів та батьків, який стане платформою для представлення і систематизації в online-просторі інформації та інструментів розвитку емоційного інтелекту, ненасильницького (емпатійного) спілкування, навичок миротворення та медіації конфліктів. Плануємо перекладати і публікувати на порталі тематичні публікації, відео, методичні та дидактичні матеріали для вчителів та учнів, книги найвідоміших авторів, психологів, дослідників та педагогів.

Цим проектом і створенням порталу зокрема хочемо оновити освітню систему країни, піднімати рівень свідомості освітян на новий рівень і таким чином змінити якість відносин та спілкування між вчителями та учнями, вчителями і батьками, між учнями. Віримо в те, що розвиток емоційного інтелекту, розвиток навичок емпатійного спілкування, вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом допоможе нашому суспільству, нашим дітям бути щасливими.

Як казали в Стародавньому Римі, «через терни до зірок». І от, говорячи про терни, звертаємося до Вас із проханням про допомогу і пропозицією присвятити декілька волонтерських годин свого часу для реалізації доброї справи. Наш волонтер Оксана Ільєнко, яка працює над систематизацією матеріалів для порталу, зібрала вже 120 сторінок публікацій та статей англійською мовою і приблизно 50 сторінок – німецькою. Ми потребуємо допомоги з перекладом цих матеріалів на українську мову (або російську, якщо є бажання допомогти, але немає навиків роботи з українською).

Переклад однієї публікації (1-3 сторінки) займе декілька годин Вашого часу, вдосконалить Ваші навики перекладача і водночас значно скоротить час підготовки матеріалів для порталу. Імена кожного, хто долучиться до роботи над порталом, будуть вказані на самому порталі. Найактивнішим волонтерам – в подарунок сувенірна чашка/кружка організації.

Просимо кожного із Вас у разі зацікавленості та готовності допомогти у реалізації проекту, писати нам на адресу info@openkhata.org, темою листа зазначаючи «Волонтер-перекладач для порталу empatia.pro».

З повагою та найкращими побажаннями,
Команда ГО «ВІДКРИТА ХАТА»

Довіра

Свідомість

Культура

Слідкуйте за нами

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах

Дізнайтеся більше про співпрацю з нашим проектом

ДОЛУЧИТИСЯ