Ева Рамбала (Угорщина)
Ева Рамбала (Угорщина)тренер

Ева Рамбала – офіційний тренер Міжнародного центру ненасильницького спілкування (CNVC) з 1999 р. Протягом 5 років Ева тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, засновником Центру CNVC та автором методу ненасильницького спілкування.

Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором та фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах. Працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами.

Лашель Лошард (США)
Лашель Лошард (США)тренер

Лашель є експертом і фахівцем у галузі ненасильницького спілкування та практики самоусвідомлення. З 2006 року – сертифікований тренер з ненасильницького спілкування. Має досвід співпраці з Маршалом Розенбергом, автором методу ненасильницького спілкування, та іншими спеціалістами у галузі ННС. Закінчила центр терапії Body Centered, а також курс тренінгів з емоційної терапії в інституті Gottman.

Ірена Пранскевічютє (Литва)
Ірена Пранскевічютє (Литва)тренер

Ірена має 15-річний досвід роботи у сфері реалізації національних проектів з розвитку, а також проектів Європейського Союзу. Є фахівцем в галузі стратегічного розвитку організацій, управління та підтримки соціального підприємництва. Ірена є засновником громадської ініціативи Domus Solis, інкубатора соціальних змін у Литві.

Анастасія Некрасова (Швеція)
Анастасія Некрасова (Швеція)тренер

Анастасія є випускником програми MBA Стокгольмської школи економіки (Швеція). Працювала директором Програми менеджменту Шведського Інституту для CSR та сталого розвитку. Анастасія має 17-річний досвід роботи тренером, наставником, організаційним консультантом; є експертом та фахівцем в галузі розвитку культурного інтелекту. Засновник організації «Розумні менталітети».

Александер Росс-Джонсон
Александер Росс-Джонсонтренер

Олександр – автор навчальної програми «Уважність дітям». Він також є партнером компанії «Уважний бізнес» та викладачем з практики самоусвідомлення (світський формат медитації). Олександр – викладач бойових мистецтв із 20-річним досвідом роботи. Навчається на факультеті клінічної психології Російському державному гуманітарному університеті. Займається розробкою освітніх програм з практики самоусвідомлення для підлітків, батьків, шкільних вчителів, також працює викладачем бізнес-програм.

Владислава Каневська
Владислава Каневськатренер

Владислава акредитована Центром ефективного вирішення спорів (CEDR, Великобританія) в якості медіатора у відповідності до міжнародних стандартів. Брала участь у створенні, становленні та розвитку 9 центрів медіації, була віце-президентом «Українського центру порозуміння» (2002-2009 рр.). Владислава є членом Європейської ради з менторства та коучингу (EEMCC), Ради Коаліції з розвитку медіації в Україні, медіатор і консультант Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес-Школі.

Катерина Ясько
Катерина Яськотренер

Катерина здобула освіту психолога в Інституті управління та психології Національної академії педагогічних наук України. Працювала психологом, тренером для вчителів і волонтерів у сфері освіти. Має досвід волонтерської роботи в міжнародних організаціях ПРООН та ЮНІСЕФ. Брала участь у численних соціальних і волонтерських проектів.

Сергій Чумаченко
Сергій Чумаченкотренер

Бізнес-тренер і наставник (coach), Сергій має 20-річний досвід роботи тренером, консультантом, інструктором. Автор кількох освітніх ініціатив для дітей. Навчався у Міжнародному Еріксонівському коледжі (Канада), Відкритому тренерському університеті Марка Кукушкіна (ОТУМК).

Марина Вострова
Марина Востроватренер

Марина має багаторічний досвід роботи психотерапевтом, тренером і педагогом. Здобула ступінь магістра психології в Університеті менеджменту освіти, та постійно вдосконалює власні теоретичні знання та практичні навики у сфері психології, зокрема у Всеукраїнському інституті інтегративної психології та психотерапії за програмами «Арт-терапія» та «Системна сімейна психотерапія».

Марина розробляє і проводить тренінги розвитку та гармонічних відносин для жінок, семінари для свідомих батьків та батьківсько-дитячі тренінги з ефективного спілкування.