Проект «Архітектура. Музика. Балет.»

Відкриваємо архітектуру Івано-Франківська через балет і музику

Проект «Архітектура. Музика. Балет.» має на меті підвищення туристичної та творчої привабливості Івано-Франківська шляхом привернення уваги громадськості Івано-Франківська до питання збереження архітектурної спадщини міста та підвищення інтересу до класичних видів мистецтва і творчості через контрастне поєднання архітектури та класичного балету.

«Архітектура. Музика. Балет.» є фотопроектом, який об’єднає синергію декількох видів мистецтва – художню фотографію, класичний балет, камерну музику – з метою збереження архітектурного багатства міста та розвитку культурного життя Івано-Франківська. Збереження архітектурної цілісності міста сприятиме розвитку його туристичної привабливості, а також формуватиме у мешканців міста, зокрема, молодого покоління, класичних естетичних смаків.

Протягом 2017 року в рамках проекту буде здійснено фотозйомки пам’яток архітектури міста з різним станом занедбаності та збереженості для створення візуального та медійного продуктів – художніх фотографій, котрі зображають архітектуру, балет і класичну музику.

Динамічність та одухотвореність будівлям додаватимуть балерини та музиканти Івано-Франківського камерного оркестру, задіяні у заходах проекту. Балет – один з найкрасивіших видів виконавського танцювального мистецтва. Він захоплює плавністю та граційністю форм та ліній, вишуканістю рухів і бездоганною архітектурою тіла. Саме ця архітектура покликана доповнити зодчі надбання Івано-Франківська, підкреслити красу форм та ліній споруд, перетворивши їх із будівель в одухотворені об’єкти мистецтва на фотографіях.

Результатом проекту буде створення візуального продукту – 50 художніх фотографій, 200 світлин з класичною ретушшю, 20 фотокартин, медійного контенту про зображувані об’єкти, перекидного календаря із зображенням танцюючих балерин та граючих музикантів на фоні архітектурних пам’яток нашого міста (100 штук).

Керівник і автор проекту – Йордана Дранчук, митець, фотохудожник.

Проект реалізується за підтримки ґрантової програми Urban Space 100. Партнер проекту – Kaffee kultur roasters.