Міністерство закордонних справ Литви
Міністерство закордонних справ Литви
МЗС Литовської республіки – ініціатор литовської Програми розвитку співпраці і сприяння демократії.
Скандинавська асоціація в Швеції
Скандинавська асоціація в Швеції
Скандинавська асоціація є неурядовою громадською організацією, заснованою у 1919 році з метою сприяння розвитку співпраці серед скандинавських країн, а також з сусідніми до регіону країнами.
DOMUS SOLIS
DOMUS SOLIS
DOMUS SОLIS є неприбутковою громадською організацією, яка працює у Литві. Організація має п’ятирічний досвід роботи у галузі соціального підприємництва, громадських робіт та впровадження соціальних змін. Організація здійснювала техніко-економічне обґрунтування із соціальної економіки для Міністерства у справах праці та соціального забезпечення, проводила тренінги та семінари для понад 300 громадських організацій та місцевих громад у галузі підприємництва, соціального підприємництва і розвитку громад. DOMUS SОLIS має велику партнерську мережу, яка налічує більше 2000 національних та міжнародних організацій і установ, які працюють в галузях молодіжної політики, свідомого громадянства, освіти та громадської роботи.
Литовський дитячо-юнацький центр (LVJC)
Литовський дитячо-юнацький центр (LVJC)
Литовський дитячо-юнацький центр – найбільший неформальний навчальний заклад в Литві, який пропонує різні класи і заходи для дітей, молоді та дорослих: спорт, танці, мистецтво, музика, художня творчість та ін. Центр також організовує освітній процес, адаптований для людей з особливими потребами, реалізує програми неформального навчання у сфері педагогічної освіти, організовує навчання з розвитку особистості, толерантних та творчих соціальних навиків.
ЕкстреМал
ЕкстреМал
Творчо-спортивний табір «ЕкстреМал» надає умови для розвитку дітей відмінні від загальноосвітньої школи і традиційного оздоровчого табору. Робота табору ґрунтується на насиченій програмі, спартанських умовах, поєднанні творчості і спорту.
Академія інновацій у розвитку освіти
Академія інновацій у розвитку освіти
Академія функціонує відповідно п. 63 «Програми спільної діяльності МОН України та НАПН України на 2014-2016 рр.» для надання науково-методичної допомоги закладам післядипломної педагогічної освіти та забезпечення її модернізації шляхом створення нової моделі підготовки кадрів.
EdCamp Україна
EdCamp Україна
«EdCamp Україна» – унікальна платформа для професійного зростання учительства України. Це (не)конференція для шкільних педагогів, яка має новий формат дискусійного заходу, у якому учасниці й учасники самі визначають хід його роботи. «EdCamp Україна» допомагає розвитку незалежного та сталого педагогічного співтовариства, яке об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти.
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “НАДІЯ ПО ВСЬОМУ СВІТОВІ”
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “НАДІЯ ПО ВСЬОМУ СВІТОВІ”
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “НАДІЯ ПО ВСЬОМУ СВІТОВІ” –
недержавна благодійна організація. Фонд зареєстрований в 1998 році (Свідоцтво Мінюсту No 0108-98). Фонд здійснює території України.
Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»
Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну»
Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» – це волонтерська спільнота з понад 500 професійних менеджерів, науковців, творчих діячів та активістів з усіх регіонів України. З 2014 р. Фундація реалізує освітні та культурні проекти, метою яких є створення середовища для соціальної еволюції громадянського суспільства.
Громадський ресторан Urban Space 100
Громадський ресторан Urban Space 100
100 засновників в рівних долях профінансували відкриття Urban Space 100. Ресторан працює та генерує прибуток, що спрямовується винятково на реалізацію некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. Рішення про те, які проекти підтримати, приймають засновники ресторану.