Правління організації

Катерина Ясько
Катерина ЯськоПрезидент
(Голова Правління)

Катерина здобула освіту за спеціальністю «Міжнародне право» (диплом магістра) в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2001-2007 рр.). У 2008-2009 навчалась на програмі MBA Європейської школи економіки Букінгемського університету (Італія) за спеціальністю «Міжнародний маркетинг» (Італія).

У 2014 р. Катерина здобула вищу освіту за напрямком «Психологія» в Інституті управління та психології Національної академії педагогічних наук України. Протягом 2010-2016 рр. отримала досвід тренерської роботи в галузі психології розвитку та лідерства. Активний учасник Майдану в 2013-2014 рр., тренер для вчителів, психологів і волонтерів у сфері освіти. У 2014-2015 рр. отримала фахову підготовку в галузі нейропсихології.

Катерина має досвід волонтерської роботи в міжнародних організаціях ПРООН та ЮНІСЕФ. Брала участь у численних соціальних і волонтерських проектах. Має досвід управління благодійною організацією. Виховує трьох дітей, що дало поштовх та мотивацію для поглибленого вивчення питань якості освіти, забезпечення психологічного здоров’я і сталого розвитку людського капіталу нації. Катерина очолює ГО “Міжнародна просвітницька ініціатива “ВІДКРИТА ХАТА” з 2015 року.

Ростислав Борщ
Ростислав БорщЧлен Правління

Ростислав отримав освіту і ступінь магістра педагогіки та економіки у Київському національному економічному університеті (м. Київ, Україна). У 1997 році створив компанію Sunwork Studio, яка працює у сфері розробки дизайну, брендингу та маркетингових стратегій, і очолював її до 2012 р. Під керівництвом Ростислава компанія реалізувала успішні проекти для найвідоміших українських та світових брендів (ЗАЗ, Антонов, Аеропорт Київ, Mercedes Benz, Chrysler, BNP Paribas, DHL, AmericanExpress).

Ростислав є співавтором інноваційної розвивальної освітньої методики «Життя в долонях», яка орієнтована на особливості вікової психології та можливості дитячого сприйняття, допомагає розвивати особистість та формувати характер. Є одним із засновників і Членом Правління ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА».

Ростислав – батько двох дітей. Серед захоплень – музика, яхтинг.

Оксана Олійник (Андрусяк)
Оксана Олійник (Андрусяк)Член Правління

Оксана здобула ступінь магістра міжнародного бізнесу (2000-2006 рр.) та продовжила навчання в аспірантурі за напрямом «Світове господарство та міжнародні економічні відносини» в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Протягом 2005-2009 рр. вона працювала у декількох агенціях, професійно розвиваючись у сфері зв’язків з громадськістю, корпоративних та фінансових комунікацій, маркетингу. У 2010 р. успішно захистила дисертаційне дослідження на тему «Розвиток бізнес-комунікацій у міжнародних економічних відносинах» і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. Протягом 2010-2012 рр. продовжувала академічну кар’єру в Київському університеті економіки і права «КРОК» на посаді доцента (Київ, Україна).

Протягом 2004-2014 рр. Оксана є активним учасником, доповідачем та модератором міжнародних форумів і конференцій в Україні, країнах ЄС, Туреччини, Індії, ОАЕ, США. У 2007 р. Оксана стала п’ятим Президентом Міжнародної молодіжної громадської організації «Європейський молодіжний парламент – Україна» і була переобрана у 2009 р., працюючи два терміни на цій посаді. Оксана координувала численні заходи ЄМП в Україні, спрямовані на поширення ідей європейської інтеграції серед української молоді та формування прагматичного ставлення до неї.

З 2012 по 2014 рр. Оксана очолювала Благодійний фонд «Родинне тепло», реалізуючи освітні дошкільні та шкільні проекти. Зараз працює фахівцем зі зв’язків з громадськістю та програмного розвитку у Міжнародному українсько-канадському благодійному проекті «Рука допомоги Україні» БФ «Надія по всьому світові» та є Членом Правління ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА».

Наглядова рада

Коберник Іванна
Коберник ІваннаГолова Наглядової ради

Іванна закінчила Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 1997 році. За сприяння фонду Конрада Аденауера стажувалася у Франкфурті-на-Майні за програмою перепідготовки для журналістів Східної Європи. Працювала прес-секретарем Віце-прем’єр-міністра України Миколи Жулинського, була випусковим редактором програми «Вікна-Новини» на телеканалі СТБ. Протягом 8 років Іванна працювала ведучою вечірнього випуску новин ICTV, шеф-редактором політичного ток-шоу «Свобода слова» (з 2007 року), працювала хронікером програми «Шустер-LIVE» на ТРК «Україна» (з 2009 року), прес-секретарем Арсенія Яценюка (червень 2010 року – вересень 2011 року). Лауреатка премії «Телетріумф-2003», у 2007 році вона входила до числа ста найвпливовіших українок за версією журналу «Фокус».

Іванна виховує двох дітей.

Каневська Владислава
Каневська ВладиславаЧлен Наглядової ради

Владислава навчалася та проходила стажування з медіації, фасилітації, менеджменту, організації та проведення тренінгів у фахівців із Великобританії, США, Швейцарії, Німеччини, Австрії, Марокко, Польщі. Акредитована Центром ефективного вирішення спорів (CEDR, Великобританія) в якості медіатора у відповідності до міжнародних стандартів. Із 2003 року проводить тренінги із медіації, вирішення конфліктів та фасилітації. Розробила та викладає курс «Базові навички медіатора» при Академії адвокатури України. Також брала участь у створенні, становленні та розвитку 9 центрів медіації. років Була віце-президентом «Українського Центру Порозуміння» (2002-2009 рр.). У 2008-2009 рр. Владислава також працювала керівником проекту «Впровадження медіації у сферу корпоративного управління в Україні», IFC (Міжнародна фінансова корпорація, Світовий банк).

На сьогодні Владислава – Член Європейської ради з менторства та коучингу (European Mentoring and Coaching Council, EMCC), Ради Коаліції з розвитку медіації в Україні, медіатор і консультант Українського Центру Медіації при Києво-Могилянській Бізнес-Школі, провідний експерт компанії «MBA Field», керівник проектів та експерт у проектах Європейського Союзу, Ради Європи, IFC, ЮНІСЕФ, Швейцарського бюро співпраці та інших. Співавтор кількох законопроектів про медіацію в Україні, пропозицій до національних програм та відомчих інструкцій.

Чумаченко Сергій
Чумаченко СергійЧлен Наглядової ради

Сергій навчається та відвідує тренінги з коучингу і тренерства, починаючи з 2006 року. З квітня 2009 року – сертифікований тренер Міжнародної академії менеджменту Адізеса. З 2012 року навчається за програмою MBA у Відкритому університеті (Велика Британія). Бізнес-тренер і наставник (коуч), навчався у Міжнародному Еріксонівському коледжі (Канада), Відкритому тренерському університеті Марка Кукушкіна (ОТУМК).

Сергій має 20-річний досвід роботи тренером, консультантом, інструктором. Він є автором кількох освітніх ініціатив для дітей, педагогічних і тренінгових методик. Сергій є співзасновником і директором тренінгової компанії ТОВ «Team Expert». Автор методу і засновник Дитячого творчо-спортивного табору «ЕкстреМал», також співзасновник туристичного проекту «Outdoor Guides».

Сайт: http://teamx.com.ua/coach/sergey_chumachenko.htm

Наші співробітники

Марина Вострова
Марина ВостроваПсихолог

Марина отримала вищу технічну освіту в Київському Політехнічному Інституті (НТУУ КПІ, 1996р). Отримавши другу вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів, організатор початкового навчання у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (2003-2005 рр.), Марина у плідній співпраці з педагогічним колективом СНВК «Лілея» займалася організацією навчально-виховної роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку (2004-2008 рр.).

В 2007 році вона почала вивчати психологію в Інституті Регенерації Людини (INŠTITÚT REGENERÁCIE ČLOVEKA, Словаччина) в рамках міжнародної програми «Холістична психологія» і у 2009 р. успішно пройшла сертифікацію як інструктор-консультант з групової роботи. З того часу Марина розробляє і проводить тренінги розвитку та гармонічних відносин для жінок, семінари для свідомих батьків та батьківсько-дитячі тренінги з ефективного спілкування.

Протягом 2009-2010 рр. Марина поглиблює свої професійні знання та розширює інструментарій психологічної допомоги навчаючись у Всеукраїнському інституті інтегративної психології та психотерапії за програмами «Арт-терапія» та «Системна сімейна психотерапія».

У 2014 р. Марина здобула ступінь магістра психології у Державному вищому навчальному закладі «Університет менеджменту освіти» та постійно вдосконалює власні теоретичні знання та практичні навики у сфері психології. За минулі роки вона пройшла сертифікацію за наступними напрямами:

  • «Дитяча психотерапія» (Всеукраїнська тренінгова компанія «Основа», 2013-2015 рр.);
  • «Практика психолого-педагогічної допомоги: екофасилітативний підхід» (Міжнародний центр психолого-педагогічних інновацій, 2013 р.);
  • «Основи тілесно-дихальної терапії» (Центр інноваційних технологій Луганського національного Університету, 2014 р.);
  • «Арт-терапія+Коучинг = Максимально ефективна робота з клієнтом» (ГО «Східноукраїнська асоціація арт-терапії», 2015 р.)

У 2014-2015 рр. Марина навчалась за програмою «Психологи-on-line» та в рамках Всеукраїнського форуму «Криза як ресурс», проводила вебінари на теми «Вирішуючи конфлікти» та «Кризи у відносинах».

З 2015 року Вострова Марина є мотиваційним психологом проекту LifeChanger FSU. З 2016 року працює психологом проекту «Соціальна інтеграція через розвиток емоційного інтелекту та навичок миротворення у школах на сході України», започаткованого ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА».

Марина більше 20 років у шлюбі, виховує трьох дітей.

Марія Капаруліна
Марія КапарулінаБухгалтер

Марія отримала вищу освіту за спеціальністю «Економіка підприємства» у Херсонському національному технічному університеті (1999-2004 рр.) та продовжила навчання в аспірантурі за напрямом «Економіка підприємств» у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. У 2008 р. отримала науковий ступінь кандидата економічних наук. Протягом 2004-2012 рр. продовжувала академічну кар’єру в КНЕУ на посаді асистента та ХНТУ на посаді старшого викладача.

Протягом 2002-2016 рр. Марія вдосконалює власні теоретичні знання та практичні навики у сфері бухгалтерського обліку, фінансів та менеджменту: у 2012-2013 рр. пройшла сертифікацію CAP/CIPA, у 2013 р. отримала диплом з міжнародної фінансової звітності DipIFR Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (ACCA). Протягом 2015-2016 рр. навчається у Чартерному інституті фахівців з управлінського обліку (CIMA).

З 2002 р. працює у сфері бухгалтерського обліку на посаді головного бухгалтера у компаніях легкої промисловості, агротрейдингу та неприбуткових організаціях. Марія працює бухгалтером ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА» з 2016 р.

Марія виховує сина. Серед захоплень – йога, живопис.

Наші волонтери

Анастасія Радькова
Анастасія РадьковаВолонтер

Анастасія отримала освіту і диплом бакалавра за спеціальністю «Журналістика» в Донецькому національному університету. Наразі навчається в Київському національному університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Туризмознавсто» та у Школі сучасної фотожурналістики та документальної фотографії «ДокДокДок» у Санкт-Петербурзі. Постійно вдосконалює свої навички соціального фотожурналіста на тематичних семінарах та тренінгах.

У 2015 році через військову агресію на сході України Анастасія переїхала до Києва. Є активним учасником різноманітних соціальних проектів, всеукраїнських фотовиставок та фотоконкурсів. Автор документального фото-проекту від National Geographic (літо 2015 р.), який розповідає у фотографіях про життя ВПО (вимушених переселенців із зони АТО).

Приєдналася волонтером до команди ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА» у 2016 р.

Сайт: http://anastasiyaradkova.zenfolio.com/

Катя Виноградова
Катя ВиноградоваВолонтер

Катя отримала освіту за спеціальністю «Політологія» (друга спеціальність – психологія) на Факультеті соціальних наук та соціальних технологій Національного університету «Києво-Могилянська академія». У 2007 р. вона стала одним із засновників Дебатного клубу НаУКМА.

У 2010 р. Катя була обрана Президентом Міжнародної молодіжної громадської організації «Європейський молодіжний парламент – Україна», національного комітету однієї із найбільших пан’європейських освітніх платформ для молоді. Творча, відповідальна та ефективна в роботі, Катя успішно організувала декілька масштабних молодіжних заходів, включаючи національні та регіональні сесії ЄМП-Україна у 2007-2009 рр. та 65ту Міжнародну сесію ЄМП у 2010 р. Очолювала та модерувала робочі групи на понад 20 різноманітних сесіях, форумах та конференціях з 2006 р.

У 2011 р. Катя почала працювати у кінокомпанії «Пронто Фільм»; зараз займає посаду біддінґ продюсера. Приєдналася волонтером до команди ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА» у 2016 р.

Олена Ісько
Олена ІськоВолонтер

Олена отримала освіту за спеціальністю «Банківська справа» в Університеті банківської справи при Національному банку України в м. Черкаси. Другу освіту отримала за спеціальністю «Релігієзнавство і філософія» у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

З 1998 року є активним учасником громадського руху в Україні. З 2002 року заступник голови ВМГО «Демократичні перетворення України» з питань фінансового моніторингу грантових програм. Має великий досвід в створенні і проведенні всеукраїнських і локальних соціальних проектів, зокрема в організації волонтерських акцій в рамках Всесвітнього молодіжного дня дії, проведенні шкіл молодих політиків, реалізації соціальних ініціатив у питаннях гендерної політики, зокрема подолання проблем започаткування та ведення підприємницької діяльності.

Крім активної громадянської позиції Олена – досвідчений управлінець у видавничому бізнесі (періодичні і корпоративні видання).

Олена має двох донечок і після тривалої декретної відпустки з новим досвідом, силами і великим бажанням позитивних змін в нашій країні з 2016 року долучається до проектів «Міжнародної просвітницької ініціативи «ВІДКРИТА ХАТА».

Олена Карнаухова
Олена КарнауховаВолонтер

Олена отримала вищу освіту за спеціальністю «Учитель географії і біології» на природничо-географічному факультеті Вінницького державного педагогічного університету (1994-1999 рр.) та продовжила навчання в аспірантурі за напрямом «Економічна та соціальна географія» в Інституті географії Національної академії наук України.

Упродовж 2002-2014 рр. Олена працювала ученим-дослідником в академічних інститутах (Інститут географії НАНУ та Інститут економіки та прогнозування НАНУ), Державному інституті проблем сім’ї та молоді, Українському інституті соціальних досліджень імені О. Яременка. Має досвід участі в дослідницьких проектах міжнародних організацій (Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ).

Була учасницею розробки та написання різноманітних планово-стратегічних програмних документів різного рівня («Стратегії розвитку м. Біла Церква на 2015-2022 рр.» (2015 р.), «Впровадження інтегрованого підходу до розвитку дітей раннього віку» (2006 р.), «Трансформація структури господарства регіонів України і розробка географічних основ регіональної соціально-економічної політики держави» (1999-2002 рр.) та ін.).

Олена вдосконалює власні теоретичні знання та дослідницькі інтереси у сфері конкурентоспроможності територій та галузей, розвитку сільських територій, зеленого туризму та перспектив розвитку еко-освітнього туризму.

Нині є незалежним дослідником, співпрацює як аналітик/керівник проектів з ТОВ «Перша рейтингова система RATE 1». Приєдналася волонтером до команди ГО «Міжнародна просвітницька ініціатива «ВІДКРИТА ХАТА» у 2016 р.